Магія Життя
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

Английский язык

+6
slike
людвик
золямба
Iskander74
Gauter
sloker
10 користувачів

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

1Английский язык Empty Английский язык Пн Травень 24, 2021 4:49 pm

sloker



Доброго всем дня. Девочки, подскажите, каким быстрым способом, можно подтянуть сына по английскому языку, а то он двойки стал в школе получать, да и от программы сильно отстал.

2Английский язык Empty Re: Английский язык Чт Травень 27, 2021 5:16 pm

Gauter



попробуйте онлайн курсы или репетитора нанять

3Английский язык Empty Re: Английский язык Пн Черв 14, 2021 11:43 am

Iskander74

Iskander74

Дистанційна освіта від ЄШКО (Европейська школа кореспондентського навчання). Абсолютно безкоштовно можна скачати 80 пробних уроків, не тільки мовні!

4Английский язык Empty Re: Английский язык Сб Лют 19, 2022 9:31 pm

золямба

золямба

Если подобрать специальную методику, найти хорошую литературу, вот именно это значительно упростит весь процесс изучения языка.

5Английский язык Empty Re: Английский язык Сб Лют 19, 2022 9:35 pm

людвик

людвик

золямба пише:Если подобрать специальную методику, найти хорошую литературу, вот именно это значительно упростит весь процесс изучения языка.
Вот вы правильно говорите и относительно методики, которой круто будет именно заинтересовать, и относительно того что нужно выбирать правильные книги для изучения английского https://www.britishbook.ua/ua/blog/detail/shcho-take-foniksi_-abo-yak-dopomogti-ditini-navchitisya-chitati-angliyskoyu/ Но кроме этого нужно обязательно еще иметь огромное желание, вот тогда точно все получиться, согласны?

6Английский язык Empty Re: Английский язык Ср Черв 29, 2022 10:53 am

slike

slike

Всем привет! Если есть те кто уже освоил на базовом уровне английский язык, могу подсказать способ миграции в США или Канаду. Сейчас во западных странах популярно билингвальное развитие детей. То есть когда ваш ребенок с малых лет общается на двух языках. С такой целью американские или канадские родители нанимаю бебиситтеров приехавших из других стран. Понятно что при этом вы должны более менее прилично говорить на английском языке. Но при этом с детьми, за которыми вы наблюдаете вы общаетесь на своём родном языке. Желательно иметь опыт работы с детьми,  иметь базовые медицинские знания и быть привитым в соответствии с национальными календарем прививок. Работу о которой я пишу вы может найти на следующих сайтах: sittercity.com, ayiconnection.com, urbansitter.com. Есть и еще сайты, но эти одни из крупных.



Останній раз редагувалося: slike (Ср Черв 29, 2022 10:55 am), всього регувалося 1 раз(-и) (Причина : )))

7Английский язык Empty Re: Английский язык Пт Лип 01, 2022 3:39 pm

Metiop

Metiop

Наступного року поступаю до університету по спеціальності "Розробка програмного забезпечення", але з английським в мене біда. Ось і записалась до онлайн репетитору з английської для програмістів) Знайшла дуже гарний сайт https://easyschool.com.ua/tutors/anhliiska-mova/it Одразу забронювала безкоштовне зайняття, й мені дуже сподобалось, викладач дуже гарно пояснює, та я відчуваю як я після кожного заняття, більше розумію англійську, рекомендую!)

8Английский язык Empty Re: Английский язык Сб Лип 15, 2023 9:45 pm

KillShot



Думаю, що в такому випадку варто позайматися репетитором, який допоможе вам підняти рівень знань англійської. Я можу вам порадити цю школу https://english.net.ua/angliyska-dlya-shkolyariv з якою ви можете детальніше ознайомитися, перед тим як йти до школи, ми в них проходили курс, щоб потім у процесі навчання було набагато простіше, і скажу вам, що викладачі дійсно дали хороший поштовх і навчили елементарному, що дуже нагоді при початку навчання мови.

9Английский язык Empty Re: Английский язык Пн Серп 28, 2023 1:41 pm

Кирилл0



Сам шукав для свого сина курс англійської мови, бо зараз без нього нікуди, а вважаю, що його потрібно знати кожному. Можу порадити вам класні курси англійської мови для дітей онлайн в якій ви можете детальніше ознайомитися з інформацією, а також записатися на пробне заняття. Викладачі все доступно пояснюють, та й я сам бачу значний прогрес у званнях сина.

10Английский язык Empty Re: Английский язык Пт Бер 08, 2024 7:29 am

student



Індивідуальні заняття з англійської мови з репетитором можуть бути дуже ефективним способом поліпшити ваші навички мовлення, розуміння англійської мови та збагачення словникового запасу.  Визначте, що саме ви хочете досягти на цих заняттях. Чи хочете ви покращити мовлення, підготуватися до іспитів, підвищити рівень англійської мови взагалі або можливо покращити конкретні навички, такі як аудіювання або письмо?  Найкращі репетитори на сайті legko-v-uchebe   Онлайн репетитор з англійської мови

11Английский язык Empty Re: Английский язык Пт Бер 08, 2024 7:31 am

student



Знайдіть кваліфікованого репетитора, який відповідає вашим потребам і має досвід роботи зі студентами вашого рівня та з метою, яку ви ставите перед собою. Спілкуйтеся з репетитором про ваші мети та очікування від занять. Розгляньте ваш поточний рівень англійської мови і обговоріть, які методи і підходи будуть найкращими для вас.  Найкращі репетитори на сайті only-student  Репетитор англійської мови 10-11 клас

Спонсорований контент



Повернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі