Магія Життя
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

Онлайн курсы тестирования.

+4
Anita3129
InnaFil2903
Виталий
Марина
8 користувачів

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

1Онлайн курсы тестирования. Empty Онлайн курсы тестирования. Нд Травень 30, 2021 9:29 am

МаринаПодскажите, хочу обучиться на тестировщика. ищу курсы онлайн

2Онлайн курсы тестирования. Empty Re: Онлайн курсы тестирования. Нд Травень 30, 2021 11:59 am

ВиталийЕсли выбрать правильные курсы, на которых обучают не только теории, но и дают практические навыки, то вы сможете уже через пару месяцев искать работу и получить ее! У меня так было после обучения на тестировщика в Лемон скул. У них очень интенсивно все, много практики и преподаватель делился актуальным личным опытом в работе.

InnaFil2903Хочу пройти хорошие курсы программирования, но пока не нашла хорошие.

Anita3129Я тільки недавно зацікавилася програмуванням, навіть не думала, що це настільки цікаво. Я знайшла дуже хороші курси java онлайн , там цікава програма навчання, хороші викладачі, які досить доступно пояснюють. Я залишилася задоволена, це справді не дарма витрачені гроші, тепер раджу їх своїм друзям.

diobaзнаєте у будь-якому віці можна починати нове. наприклад поміняти роботу, головне бажання та хороші курси, де навчать. курси figma online наприклад ось такі, тут точно отримаєте знання та навчитеся працювати в цій програмі.ця відмінна сфера в якій ви отримуватимете гроші та задоволення.

nikolТеж планую пройти навчання з тестування програмного забезпечення. Порадьте, будь ласка, актуальні курси.

valeriiavВ мене досить багатий досвід дистанційного навчання в онлайн-школі Robot Dreams https://robotdreams.cc/uk Там є досить хороший курс по мануальному тестуванню. Крім того, в школі ви зможете пройти класні курси для розробників, аналітиків. Словом, ви точно зможете підібрати курс собі до душі.

QiwiЗнаю что в Lemon School https://online.lemon.school/ вы можете получить it профессию. Обучение у них проходит в online режиме. Более подробную информацию найдете на сайте.

Спонсорований контентПовернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі