Магія Життя
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

канцтовари

3 користувачів

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

1канцтовари Empty канцтовари Чт Лип 08, 2021 9:14 pm

Оксана0

Оксана0

Форумчани та форумчанки, хто знає чого в магазинах канцтоварів, дуже важко знайти стержні на заміну? Я люблю писати тонкими масляними ручками, а так як писати мені приходиться багато, то постійно міняти ручки виходить дорого.

2канцтовари Empty Re: канцтовари Чт Лип 08, 2021 9:16 pm

Darling

Darling

Купіть собі ручку яка розрахована на довге письмо, я доньці таку для школи беру, вона дівчинка аккуратна поки що принаймны... тому нам на шкільний рік три-чотири ручки достатньо. А скільки років в мене така ручка в сумці валається я вже й не скажу.

3канцтовари Empty Re: канцтовари Чт Лип 08, 2021 9:17 pm

Оксана0

Оксана0

Був час я регулярно собі такі купувала, але потім перейшла на звичайні, бо достаньо один раз забути її на робочому місці і вона кудись знакала, мабуть відрощувала собі кінцівки і йшла шукати іншої долі.

4канцтовари Empty Re: канцтовари Чт Лип 08, 2021 9:19 pm

Витуся Адаева

Витуся Адаева

Таке мабуть у всіх буває, в мене теж регулярно особисті канцтовари зникають, теж шукають кращої долі, іноді знаходжу і повертаю додому, але частіше то все з кінцями, тому купаю канцтовари регулярно. А от з приводу вашого питання про стержні, я питала у продавчині чому їх у продажу практично немає - тому що невигідно, їм краще продати ручку бо вона дорожча. Я мысяць собі набір стержнів замовляла на сайті офіс центр - https://office-centre.com.ua/catalog/kantstovari/

Спонсорований контент



Повернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі