Магія Життя
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

Бетонозмішувальні установки

4 користувачів

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

мерлуза

мерлуза

Потрібна порада відносно експлуатації бетонозмішувальної установки. Як гадаєте багато мороки буде з установкою і всім іншим? Чи зможу я справитись і організувати все власноруч?

вечность

вечность

Власноруч побудувати чи що? Не думаю, що це буде слушна ідея. Мені здається, що набагато краще буде просто знайти компанію, яка все організує для вас по виробництву бетона

людвик

людвик

вечность пише:Власноруч побудувати чи що? Не думаю, що це буде слушна ідея. Мені здається, що набагато краще буде просто знайти компанію, яка все організує для вас по виробництву бетона
Все вірно ви кажете, хоча можна буде спробувати не вигадувати нічого, а просто взяти і організувати все через тендер. Так точно справиться будь-хто, хоча прийдеться і багато працювати однозначно.

золямба

золямба

мерлуза пише:Потрібна порада відносно експлуатації бетонозмішувальної установки. Як гадаєте багато мороки буде з установкою і всім іншим? Чи зможу я справитись і організувати все власноруч?
Я правильно розумію, що вам потрібен бетонний завод https://karmel.com.ua/g776710-betonosmesitelnye-ustanovki Якщо так, тоді я раджу вам однозначно звернутися до компанії KARMEL, вони займаються такими установками і купувати у них реально правильне рішення адже в них є всі документи і гарантійне обслуговування.

Спонсорований контент



Повернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі