Магія Життя
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

Ліки від алергії

3 користувачів

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

1Ліки від алергії Empty Ліки від алергії Ср Серп 11, 2021 11:46 am

Noni



Доброго ранку. Хоча, у мене він не дуже добрий сьогодні. Встала з ранку - бачу, висипала алергія. Сип по тілу, та чешеться дуже. Даже не знаю, від чого. Підкажіть, які ліки лучше приймати від алергії. А може можна заказати ліки додому?

2Ліки від алергії Empty Re: Ліки від алергії Ср Серп 11, 2021 11:51 am

Takki23

Takki23

Краще вам не займатися самолікуванням и не питати на форумі, а звернутися до лікаря-аллерголога. Чи хоча б до свого сімейного лікаря.
А пока попийте діазолін. Це ще старі ліки від алергії. Вони не дуже сильні, але й не зашкодять. Можете анотація почитати.

3Ліки від алергії Empty Re: Ліки від алергії Ср Серп 11, 2021 11:56 am

Noni



Дуже дякую за пораду. Да, згадала я такі таблетки - діазолін. Якщо мені память не зраджує, мабуть я їх колись и приймала. Забула про них. Почитаю анотацію в інтернеті, як и коли їх приймати. Може, и пройде алергія.

4Ліки від алергії Empty Re: Ліки від алергії Ср Серп 11, 2021 12:07 pm

tinedje

tinedje

Зараз великий вибір ліків від алергії https://apteka-ds.com.ua/catalog/medykamenty/liky-vid-alerhiyi Наприклад, з недорогих ліків - диазолін, ларотодин. Той же ларотодин, подивиться на сайті, коштує всего одинадцять гривен за пачку. І доволі ефективний засіб від алергії. Але має побочний ефект - може від нього хотітися спати. Але це від багатьох антигістамінних засобів буває.
Якщо ж вам таке не підходить, наприклад, на роботу требі йти, - можете прийняти Едем. Це теж антигістамінний засіб, але діюча речовина у ньому - дезларотодин, який не має седативної дії, тобто спати від нього вам не буде хотітися.

Ліки від алергії 4823002212297

Спонсорований контент



Повернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі