Магія Життя
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

Покупка тканей для рукоделия

5 користувачів

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Параплюи

Параплюи

Уважаемые рукодельницы, если не трудно, поделитесь, пожалуйста, хорошими магазинами с товарами для рукоделия.
Кто знает, где дешевле всего покупать такие товары, жду ваших ответов.

Mike

Mike

На Алиэкспрессе можно все заказать для рукоделия

Topixo

Topixo

Если нужны хорошие ткани по разумным ценам и не дорого, то советую заглянуть на сайт Текстиль Контакт.
Есть тут шикарная однотонка - я взял ее для занавесок. Хочу чтобы жена пошила новые шторы в зал. Пока она думает как это сделать, я уже опередил ее и выбрал ткани - так что на выходных будем рукодельничать.

Natashavytrum



Я б вам рекомендувала до інтернет-магазину рукоділля monpacie відвідати. Тут великий асортимент товарів за доступною ціною представлений. Все якісне та зручно викладено в онлайн-вітрині. Тож підібрати потрібні вам варіанти буде не складно.

5Покупка тканей для рукоделия Empty Re: Покупка тканей для рукоделия Ср Травень 31, 2023 4:50 pm

Alisska

Alisska

Купувала домоткане полотно для своєї вишиванки в Мережці: https://merezhka.com.ua/catalog/tkanyna-dlya-vyshyvannya/domotkane-polotno-dlya-vyshyvanok-ukrayina. Оперативно передзвонили та відправили моє замовлення. Рекомендую)

Спонсорований контент



Повернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі