Магія Життя
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

Контактні крейзі (карнавальні лінзи)

2 користувачів

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

skladlad



Всім привіт, у нас на роботі корпоратив і хочу якось виділиться. Вирішив до доповнення свого образу купити кольорові контактні крейзі (карнавальні лінзи) або лінзи для хеллоуїна. Хтось купував? є хороший магазин?

pizamimi



Це мій перший досвід носіння лінз. Довго не наважувалася, боялася, уявляла, що це страшенно незручно! Уявіть, лізти в око і ще цілий день ходити з чужорідним предметом! Але цікавість взяла нагору і я зважилася на лінзи.

Варто відзначити, зір у мене 100% тому лінзи вибирала просто кольорові, здатні перекрити карі очі. Спочатку перевагу віддавала природним кольорам, зеленим або блакитним. Але потім мій погляд упав на ці. Білі https://skladlinz.com.ua/karnavalnye-linzy-crazy . Закохалася в них із першого погляду.

Скажу відразу, на вулицю Ви в них навряд чи підете, але якщо наважитеся, всі погляди будуть прикуті до Вас!

Перші кілька хвилин було дуже незручно. Лінзи мішалися, "гуляли" по оці (і це я ще не розповідаю як просто намагалася надіти їх протягом години!) Але коли я все ж таки набралася сміливості і переставила їх правильно, лінзи сіли як рідні. Проходила в них 6 годин без особливого дискомфорту (трохи заважають огляду, так як зіниця більше виїмки під нього)

Моя спроба дійти до магазину обернулася двома переляканими людьми 😅
Підсумовуючи: я однозначно рекомендую ці лінзи всім, хто хоче виділитися з натовпу! Комфортні, незвичайні, ефектні! Як бонус: тих, хто живе поряд із церквою, безкоштовно перехрестять налякані бабусі 👍

Контактні крейзі (карнавальні лінзи)  Belyj-11

Повернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі