Магія Життя
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

Двери и фурнитура

+3
Topixo
nejolay
maxxxi
7 користувачів

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

1Двери и фурнитура Empty Двери и фурнитура Пн Лист 29, 2021 12:39 pm

maxxxi



Отличные и недорогие двери и фурнитура есть только здесь скрытые двери шпонированные Хорошее качество, адекватная цена и быстрая доставка!

2Двери и фурнитура Empty Re: Двери и фурнитура Пт Груд 16, 2022 7:40 pm

nejolay

nejolay

Это в каком городе такое продается? Доставка есть?

3Двери и фурнитура Empty Re: Двери и фурнитура Пт Груд 16, 2022 10:27 pm

Topixo

Topixo

Мені двері потрібні, бажано у Львові, щоб за доставку не переплачувать

4Двери и фурнитура Empty Re: Двери и фурнитура Пт Груд 16, 2022 10:29 pm

Рондо Острый

Рондо Острый

Можу вам у цьому допомогти, бо місяць потому купував двері у кімнату до сина на сайті https://dim-interior.com.ua/magazin/dveri-ua/katalog-mizhkimnatni-dveri Узяв прикольні не дорогі з склною вставкою та яксною фурнітурою. Цей варіант син сам обирав, я тільки ліміт по грошах обозначив, бо небагато мав на цю покупку фінансів.

5Двери и фурнитура Empty Re: Двери и фурнитура Пн Бер 27, 2023 5:13 pm

linvik



Можу порадити перевірений інтернет-магазин Соло Двері, де можна придбати двері в Києві та всі необхідні комплектуючі для дверних конструкцій, а також замовити встановлення вхідних та міжкімнатних дверей. Менеджери компанії мають досвід, необхідний для роботи у сфері будівництва та ремонту, що гарантує високу якість послуг та довговічність результатів. Співпраця з ними допомогла мені зробити мій офіс та квартиру більш функціональною та затишною за доступну плату.

6Двери и фурнитура Empty Re: Двери и фурнитура Вт Вер 05, 2023 5:33 pm

Симпатик

Симпатик

Клас! Це саме те, що потрібно!

7Двери и фурнитура Empty Re: Двери и фурнитура Вт Вер 05, 2023 6:11 pm

Mike

Mike

Ще можу з вами поділитися одним контактом - це компанія Rodos В них багато є класних дверей, розсувних систем, тощо. Раджу вам завітати до них на сайт і проглянути каталог - я впевнений, що ви знайдете те, що вам треба і будете задоволені покупкою у цього виробника. Ми свій вибір зробили - це реально краща покупка року!

Спонсорований контент



Повернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі