Магія Життя
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

Подарунки на день святого валентина

+2
дуся
Утопающая*В*Слезах
6 користувачів

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Утопающая*В*Слезах

Утопающая*В*Слезах

Підкажіть де можна купити креативні подарунки до дня Святого Валентина? кожного року дарувала кружки з надписом, хотілось би щось оригінальніше.

дуся

дуся

Дивлячись кому будете дарувати, можна й просто листівки, чи сувеніри.можна пошукати в інтернет-магазинах.

Томушка

Томушка

Я не дарую дорогих подарунків, завжди щось символічне. Варіантів безліч, можна вибрати будь що.

Страстная богиня

Страстная богиня

Мені подобаються подарунки на день святого валентина через інтернет, бо так я можу через пошук знайти те що мені потрібно і відразу промоніторити ціну в різних магазинах, та вибрати найбільш вигідний варіант для себе.

Груня

Груня

Ой, а мне подалили мягкую игрушку! Такая прикольная, я вообще не очень люблю их, но этот медвежонок очень клевый

Topixo

Topixo

Я тоже долго искал подарок для своей супруги и решил в этот раз купить ей что-то необычное, с намеком. На сайте Сексгуд заказал набор БДСМ вот из этого каталога https://sexgood.com.ua/bdsm-igrushki/nabory-bdsm/ Она была сначала сильно удивлена, но потом вечером, когда мы испробовали его в деле -вижжала от восторга. Это реально крутая тема, если нужны необычные подарки, то советую вам этим магазином воспользоваться.

Спонсорований контент



Повернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі