Магія Життя
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

Дизайн интерьера

+8
Luter90
MargoLoo
Блейк
Samodelkin
КовальВ
мерлуза
sloker
alexbordug
12 користувачів

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

1Дизайн интерьера  Empty Дизайн интерьера Ср Лют 02, 2022 5:34 pm

alexbordug



Здравствуйте! Посоветуйте к кому обращаться у нас в Киеве для создания проекта дизайна квартиры и так же у кого заказывать ремонт по нему?

2Дизайн интерьера  Empty Re: Дизайн интерьера Чт Лют 03, 2022 10:14 am

sloker



Доброго времени суток, таких специалистов конечно же сейчас очень много, ну не все они хорошие специалисты, я тоже искал не так давно, и мне подсказали этот сервис https://yellowin.com.ua/ мы уже сотрудничаем и я полностью доволен, причем цена за услуги тоже не великая... так что я вам очень советую.

3Дизайн интерьера  Empty Re: Дизайн интерьера Чт Травень 19, 2022 1:23 am

мерлуза

мерлуза

Это совсем без разницы какая по площади будет квартира или есть кардинальная роль в разработке дизайна?

4Дизайн интерьера  Empty Re: Дизайн интерьера Ср Вер 14, 2022 11:28 am

КовальВ

КовальВ

alexbordug пише:Здравствуйте! Посоветуйте к кому обращаться у нас в Киеве для создания проекта дизайна квартиры и так же у кого заказывать ремонт по нему?

Зачем обращаться в разные компании, если вот эта https://lemon-interior.com.ua/ компания занимается ремонтом и дизайном квартир под ключ в Киеве. Их работы очень впечатляют. Делают все в срок, качественно и недорого. Советую.

5Дизайн интерьера  Empty Re: Дизайн интерьера Чт Вер 15, 2022 5:29 pm

Samodelkin



оптимисты вы)

6Дизайн интерьера  Empty Re: Дизайн интерьера Чт Лип 20, 2023 4:18 pm

Блейк



Пораджу вам звернутися до цієї компанії designprof.com.ua Оскільки сама з нею співпрацювала. Мені подобається ця фірма, тому що в компанії працюють фахівці своєї справи і точно знають як зробити якісний та гарний ремонт. Тому співпрацювати з ними справді надійно, і досить вигідно.

7Дизайн интерьера  Empty Re: Дизайн интерьера Чт Вер 21, 2023 10:37 am

MargoLoo



Будівництво та дизайн - це мистецтво, що поєднує в собі практичність і креативність. На нашому сайті https://lwest.com.ua/yak-nar-zati-r-z-bu-na-trub-foto-v-deo/ ви знайдете велику кількість корисних статей, порад і рекомендацій, які допоможуть вам досягнути ваших цілей в цих галузях. Дизайн - це не просто область, це мистецтво робити світ навколо нас кращим і красивішим. Ми пропонуємо ідеї для інтер'єру та екстер'єру, поради щодо вибору кольорів, матеріалів та меблів, щоб створити гармонійні і стильні простори. Чи ви будуєте власний будинок, робите ремонт, або просто шукаєте ідеї для дизайну, наш сайт є вашим надійним джерелом корисної інформації. Почніть свою творчу подорож з нами і дайте вільну реалізацію своєму таланту і візії.

8Дизайн интерьера  Empty Re: Дизайн интерьера Нд Груд 10, 2023 1:45 pm

Luter90



А хто займається ремонтом бутиків та шоурумів? Ми плануємо відкриватися, нам потрібен дизайн інтерʼєру та ремонт.

9Дизайн интерьера  Empty Re: Дизайн интерьера Нд Груд 10, 2023 4:26 pm

dimonk



Я завжди був вимогливий до ремонту свого бутіку, тому вибір підходящої компанії був для мене важливим. Обравши NSDgroup, я впевнений, що вони - найкращі у своєму ділі. Вони здивували мене індивідуальним підходом до мого проекту, враховуючи всі мої побажання. Якщо вас цікавить ремонт бутіків і шоурумів https://nsdgroup.com.ua/uk/remont-butika-i-shouruma/ подивіться тут інфо. Результат перевершив усі очікування - якісний ремонт, стильний дизайн і професійне виконання

10Дизайн интерьера  Empty Re: Дизайн интерьера Ср Лют 07, 2024 4:53 pm

Ruslana

Ruslana

Поділіться своїм досвідом! Як вибрати дизайн стель, щоб вони виглядали не тільки сучасно, але й відповідали особливостям інтер'єру? Можливо, у вас є певний стиль чи матеріали, які дійсно працюють і роблять кімнату особливою? Буду вдячна за будь-які поради та вказівки в цьому питанні!

11Дизайн интерьера  Empty Re: Дизайн интерьера Нд Лют 11, 2024 8:23 pm

Макар

Макар

Ruslana пише:Поділіться своїм досвідом! Як вибрати дизайн стель, щоб вони виглядали не тільки сучасно, але й відповідали особливостям інтер'єру? Можливо, у вас є певний стиль чи матеріали, які дійсно працюють і роблять кімнату особливою? Буду вдячна за будь-які поради та вказівки в цьому питанні!


Останнім часом моя дружина і я вирішили вдосконалити наше житло, і, звісно ж, стелі виявилися ключовим елементом нашого ремонту. Як справжні новачки в цій справі, ми почали розглядати різні варіанти, шукаючи не тільки сучасний дизайн, але і щось, що вписуватиметься у наш інтер'єр. Звернулися до компанії, яка спеціалізується на встановленні натяжних стель у Києві https://natyazhnyepotolki.kiev.ua/ Що вразило нас, так це різноманіття їхнього дизайну та можливості індивідуалізації. Ми отримали професійні поради вибору кольору та стилів, які враховують особливості нашого інтер'єру. Майстри "Чесні стелі" дійсно професіонали своєї справи, вони вибрали найкращі рішення для нашого простору. Натяжні стелі виявилися не тільки сучасним рішенням, але й стали важливим елементом стильного та затишного інтер'єру. Компанія "Чесні стелі" заслуговує на високу оцінку та рекомендації всім, хто шукає якість, професіоналізм та естетичний дизайн.

12Дизайн интерьера  Empty Re: Дизайн интерьера Пн Бер 18, 2024 5:03 pm

Рита

Рита

Спасибо, мне пригодится инфа!

13Дизайн интерьера  Empty Re: Дизайн интерьера Пн Бер 18, 2024 6:22 pm

Рита

Рита

От себя, могу всем порекомендовать отличный интернет магазин напольных покрытий Свит Паркету в Киеве, я очень довольна сотрудничеством с ними! Заказывала виниловое покрытие с монтажом https://svitparketu.com.ua/ru/vinilovye-pokrytiya/ Результат меня приятно удивил. Команда монтажников работала профессионально и быстро, не оставив ни одного недочета. В итоге у меня получился идеально уложенный пол, который выглядит просто потрясающе. Кроме того, обслуживание клиентов в этом магазине на высшем уровне. Менеджеры всегда были на связи, оперативно отвечали на мои вопросы и помогали с выбором оптимального варианта. Я действительно почувствовала заботу о клиенте и профессионализм каждого сотрудника. Теперь моя квартира преобразилась, и я с удовольствием провожу время в ней. Благодаря Свит Паркету я получила не только качественное напольное покрытие, но и приятный опыт сотрудничества с профессионалами своего дела.
Дизайн интерьера  Vinilovoe-napolnoe-pokrytie

Спонсорований контент



Повернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі