Магія Життя
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

насос .

4 користувачів

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

1насос                                              . Empty насос . Чт Лют 03, 2022 11:26 am

KadillaK

KadillaK

привет подскажите где можно купить хороший насос на отопление

2насос                                              . Empty Re: насос . Чт Лют 03, 2022 11:44 am

Kira_Mira1000

Kira_Mira1000

привет, можно здесь заказать хороший насос на отопление, выбор просто отличный в магазине

3насос                                              . Empty Re: насос . Чт Лип 20, 2023 9:41 pm

Ralerer



Я думаю, що найкращий варіант для тебе, це теплові насоси. Вони діляться на декілька типів, залежно від джерела, з якого вони забирають тепло. Наприклад, земельні теплові насоси використовують теплоту ґрунту для опалення або охолодження приміщень. До речі, придбати їх можна на https://nibe.ua/. Перевагами є стабільна температура грунту на певній глибині і ефективна робота протягом всього року.

4насос                                              . Empty Re: насос . Вт Лист 07, 2023 1:56 pm

Demetra



Моя родина і я дуже задоволені тим, як "Тепло Львів" встановили тепловий насос львів у нашому будинку. Це справжнє енергоефективне рішення, яке допомагає економити кошти та зберігати навколишнє середовище.

Спонсорований контент



Повернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі