Магія Життя
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

Хендай Элантра с пробегом

3 користувачів

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Qween

Qween

Я решил что не нужно платить деньги за услугу которую можешь сделать самостоятельно, в прошлом году сам пригнал машину из Польши. Если у вас есть возможность, лучше пригоните сами.

West

West

Руслан пише:Накопил 15 тысяч долларов, на эти деньги хочу купить автомобиль из США с маркой точно не определился, но в преимуществе  у меня Хендай. Сначала нужно найти хорошую фирму, только потом думать про марку автомобиля.
Помню сколько нервов потратил когда покупал машину из Америки, постоянно выслушал советы друзей только, потом обратился в компанию БОССАВТО которая мне помогла приобрести Хендай Элантра из США https://bossautoukraine.com.ua/ru/cars/f/hyundai_elantra/ можете обратиться к ним, я остался доволен проделанной работой.
Машина отличная, пробег 110 тысяч ничего не отмотано, получил сервисную книгу в которой указаны в текущие ремонты. Можете считать что надежная фирма у вас уже в кармане.
Хендай Элантра с пробегом  Image

людвик

людвик

Мене завжди турбувала одна думка - де краще всього замовити авто з США? Востаннє, коли дивився на сайтах, в мене навіть заболіла голова від різноманіття варіантів. Є так багато компаній та сервісів, які пропонують послуги з доставки автомобілів з Америки, але я не можу знайти впевненості в їхній надійності та якості. Можливо, хтось міг би мені порадити якусь подібну компанію з відмінною репутацією?

Спонсорований контент



Повернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі