Магія Життя
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

Оббивка броне дверей в Києві де замовити можна?

4 користувачів

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

ИванСирко

ИванСирко

Хочу трохи освіжити зовнішній вигляд своїх броньованих дверей, і замовити оббивку дверей. Що можете порадити? Де в інтернеті пошукати таку послугу за розумну ціну і щоб це зробили якісно?

Валентина Орг



Вже більше року пройшло як мені замінили оббивку на дверях, замовляв цю послугу по інтернету, якась компанія не дуже відома, але зробили все гарно. Поки що все влаштовує і зовнішній вигляд, і інші характеристики.

Luter90



Я собі взяв просто нові двері, вибрав відмінний дизайн. Сподобалося співвідношення ціна / якість. Замовляв в одному відомому магазині дверей, встановив самостійно, якщо треба скину ссилочку.

tinedje

tinedje

Luter90 пише:Я собі взяв просто нові двері, вибрав відмінний дизайн. Сподобалося співвідношення ціна / якість. Замовляв в одному відомому магазині дверей, встановив самостійно, якщо треба скину ссилочку.
Я недавно купив квартиру, перше що зробив, замінив оббивку на дверях. Якщо вам також потрібна оббивка броне дверей в Києві https://dveri-service.com.ua/?lang=uk звергайтеся сюди.
Ділюся з вами, там простий і зручний сайт, де ви знайдете всю потрібну вам інформацію, якщо самі не впораєтеся, напишіть в віконце консультанту, він швидко зв’яжеться з вами, ціни не завищені, я б навіть сказав на порядок дешевше, ніж в інших аналогічним компаніях. Так що сміливо звертайтеся до них.

Спонсорований контент



Повернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі