Магія Життя
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

Где лучше java курсы пройти в Киеве?

+3
tinedje
Sergey1818
polinalaxtanova
7 користувачів

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

polinalaxtanovaГде лучше java курсы пройти? Давно планирую обучение, но не могу никак выбрать хорошую школу. Что мне посоветуете делать? На какую стоимость рассчитывать?

Sergey1818Я как и вы недавно интересовался этим вопросом, пока не узнал, что java обучение https://kiev.lemon.school/kursy-java-kiev можно пройти в любое время здесь. Школа Lemon School предлагает отличные условия для обучения, к тому же работает не первый год и репутация у них - отличная. Преподаватели здесь опытные, стоимость обучения - доступная, так же радует то, что по окончанию обучения тут помогают с трудоустройством.

tinedje

tinedje

А какие есть курсы it для подростков?

salocoМоему ребенку очень нравятся курсы it для подростков https://dan-it.com.ua/program/kiev/programming-for-kidsteens/ в школе DAN.IT. Они предлагают разнообразные курсы, которые помогают подросткам развивать свои компьютерные навыки и интерес к технологиям. Мы заметили значительное улучшение в понимании информационных технологий и уверенности в работе со стандартными программами, такими как создание веб-сайтов и программирование. Я очень благодарен школе DAN.IT за предоставление таких полезных и интересных курсов для подростков.

linvikДля бажаючих навчитися створювати програми на JavaScript з використанням платформи Node.js, можу підказати перевірений курс nodejs online https://chiacademy.software/courses/node-js, який буде цікавим та корисним для новачків-початківців у сфері розробки, а також вже практикуючим IT-фахівцям. Доступна програма курсу допоможе зрозуміти найважливіші завдання і поняття, надасть можливість систематизувати необхідні навички та поглибити певні знання, яких не вистачає, а також опанувати нові інструменти і технології.

Алина

Алина

Насправді є багато курсів IT на які варто звернути увагу.

Александра

Александра

Моя донька обрала програмування своєю професією і зараз вдосконалює свої знання на курсі «Алгоритми та структури даних» Foxminded https://pro.foxminded.ua/algorithms-data-structures-1/ , дуже задоволена якістю подачі матеріалу та формат навчання цікавий. Тут є різні курси, які викладають з нуля. Обирайте свій напрям та записуйтесь на навчання.

Спонсорований контентПовернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі