Магія Життя
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

Профілактика застуди

4 користувачів

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

1Профілактика застуди Empty Профілактика застуди Пн Жовт 24, 2022 12:46 am

Takki23

Takki23

Доброго вечора усім. Зараз осінь, холодно. Опалення немає - не можна зігрітися ані на роботі, ані вдома. У нас на роботі почали усі масово хворіти. Скажіть, що можна робити для профілактики, щоб не захворіти на застуду?

2Профілактика застуди Empty Re: Профілактика застуди Пн Жовт 24, 2022 12:50 am

kateostin



Їжте цибуле, чеснок. Але коллеги по роботі та клієнти, якщо працюєте з людьми, можуть неправильно зрозуміти вашу профілактику. Так що такий метод годиться тільки для вихідних.

3Профілактика застуди Empty Re: Профілактика застуди Пн Жовт 24, 2022 12:54 am

Noni



Не знаю, може вам й щось допомагає. А у нас, поки весь наш коллектив не перехворіє, хоч роби щось для профілактики, хоч не роби - результат один й той же.
Кожен рік на застудні хворію.

4Профілактика застуди Empty Re: Профілактика застуди Пн Жовт 24, 2022 1:00 am

tinedje

tinedje

Takki23 пише:Доброго вечора усім. Зараз осінь, холодно. Опалення немає - не можна зігрітися ані на роботі, ані вдома. У нас на роботі почали усі масово хворіти. Скажіть, що можна робити для профілактики, щоб не захворіти на застуду?

Знаєте, що б я вам порадила робити для профілактики застудних захворювань. Висипатися, не спілкуватися з негативними людьми та пити Імупрет. Чули про ці ліки? Це рослинний лекарский препарат. Тобто там немає нічого шкідливого. Він є у вигляді спиртових крапель (дітям іх не можна), а є у вигляді таких маленьких зелененьких таблеток. Я купляю таблетки. Їх пити зручніше.
Якщо хочете - можете зайти на сайт аптеки  D.S. https://apteka-ds.com.ua/    , подивитися ціну та прочитати анотацію.

Профілактика застуди 19-03-2022-141213

Спонсорований контент



Повернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі