Магія Життя
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

Купівля Безперебійника у Львові

2 користувачів

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

tinedje

tinedje

Всім привіт! Я працюю за комп'ютером, і останнім часом стала дуже стрибати напруга, що є небезпечним для техніки. Вихід бачу в купівлі безперебійника, але не знаю який краще купити. Підкажіть який безперебійник краще купити, та в якому інтернет-магазині у Львові.

Веталь555



Привіт! У мене колись через перепад напруги згорів комп'ютер, і лише після цього я купив безперебійник, та новий комп'ютер. Тому він тобі знадобиться в любому випадку, якщо хочеш зберегти свою техніку.

tinedje

tinedje

Я переглянула декілька варіантів безперебійника, але нічого не розумію в такій техніці. Скажи, будь ласка, який саме безперебійник ти собі купував, та в якому інтернет-магазині у Львові?

Веталь555



Зараз дуже гарний вибір безперебійників, тому було з чого вибрати. Купив я собі Безперебійник ИБП Eaton 5S 700VA, в перевіреному інтернет-магазині https://allo.ua/ua/l-viv/istochniki-besperebojnogo-pitanija/ де великий вибір техніки на всі випадки життя.

Даний безперебійник можна увімкнути до декількох комп'ютерів, та іншої техніки та бути спокійним, що в випадку перепадів напруги техніка буде в порядку. Крім цього варіанту в магазині багато інших, ти точно щось підбереш.

Купівля Безперебійника у Львові 110739284857590

Спонсорований контент



Повернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі