Магія Життя
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

Доставка из Китая

4 користувачів

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

1Доставка из Китая Empty Доставка из Китая Ср Лют 26, 2020 10:03 pm

BurBon



Скажите, кто как искал перевозчика грузов из Китая ?

2Доставка из Китая Empty Re: Доставка из Китая Ср Лют 26, 2020 10:04 pm

Venicady



Привет. Я когда открывал свой магазин по продажам китайского товара, мне товарищ посоветовал перевозчика, услугами которого пользовался уже несколько лет. Так что я особо даже и не искал. Теперь всем советую фирму Фиалан. За столько времени, ни капли не испортились, только расширяют и улучшают спектр услуг. Цена доставки грузов из Китая  вполне адекватная. Иногда бывают скидки и акции. Персонал вежлив и компетентен. К тому же они помогли мне найти новых поставщиков.

3Доставка из Китая Empty Re: Доставка из Китая Нд Вер 04, 2022 9:47 pm

Блейк



Можу вам підказати відмінну доставку Meest Вони працюють у всьому світі і ви можете замовляти товар з будь-якої країни. Я сама люблю замовляти речі з Китаю і завжди користуюся саме цією доставкою. Так як вона дуже надійна та перевірена. І у них хороші розцінки, тож звертайтеся саме до них.

4Доставка из Китая Empty Re: Доставка из Китая Чт Серп 24, 2023 11:44 am

Juliah888




Уже не перший рік я особисто співпрацюю з компанією "Sea Way", яка спеціалізується карго доставка з Китая в Украину. Повністю задоволений їхніми послугами і рекомендую спробувати здійснити замовлення без жодних коливань. Співпраця з ними протікає легко та без проблем. Вони покривають всі етапи доставки товарів із Китаю.
Ціни на перевезення розраховуються індивідуально, враховуючи обсяг, вагу та вартість товару згідно з інвойсом. Ви оплачуєте лише за перевезення вашого товару, а не за весь контейнер.

Спонсорований контент



Повернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі