Магія Життя
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

Настільні плити де притбати?

4 користувачів

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

ИванСирко

ИванСирко

Переїхали в селище, газу немає, тому хочемо взяти нову електроплиту.Може хтось порекомендує яку краще взяти, що б була надійною, оскільки з дітьми маленькими без плити залишитися не хочеться.

JeckShepardЩо так скептично? Мені здається практично кожна нова плита буде відмінним варіантом для вас і вона просто ніяк не може вас підвести. Принаймні мені так здається, а там я навіть не знаю.

Luter90Справа в тому, що у мене був випадок, коли плита зламалася і ми готували в кустарних умовах. Тому я то і боюся, що навіть в новому будинку ми залишимося без всіх умов. Чекаю від вас різних рекомендацій з приводу плити.

Валентина ОргLuter90 пише:Річ у тому, що у мене був випадок, коли плита зламалася і ми готували в кустарних умовах. Тому я то і боюся, що навіть в новому будинку ми залишимося без всіх умов. Чекаю від вас різних рекомендацій з приводу плити.
Вже користуюся такою плитою понад рік, однозначно можу сказати, що електроплита в рази краще, ніж газова плита.
Скажу відразу, електроплита вам обійдеться дорогувато, близько 10 тисяч, або мала гривень, але з усім тим така плита прослужить досить довго.
Ми вибрали фірму Prime, замовляли електроплиту https://allo.ua/ua/nastol-nye-plity/ тут, хороша і практична плита. Дуже подобається електрична плита тим, що на ній не так сильно все відгорає, як на газовій. Принаймні це моя думка, У мене постійно виникали труднощі з приготуванням на газовій плиті.
Настільні плити де притбати? GjgtOy6J

Спонсорований контентПовернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі