Магія Життя
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

Каблучки для чоловіків

2 користувачів

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

1Каблучки для чоловіків Empty Каблучки для чоловіків Пт Бер 17, 2023 6:44 pm

Веталь555



Всім привіт друзі. Давно задумався, що ж подарувати своєму братові на день народження.
Як на мене кращим подарунком буде срібна чоловіча каблучка. Він давно мріяв про таку ось і вирішив його порадувати.
Підкажіть хороший магазин.

2Каблучки для чоловіків Empty Re: Каблучки для чоловіків Пт Бер 17, 2023 6:46 pm

tinedje

tinedje

Доброго вам часу. Я купувала декілька місяців назад для свого чоловіка, так як він дуже полюбляє носити срібло. А ще кажуть що срібло має властивість виводити з організму різні хвороби. Я можу вам порадити хороший магазин де робила замовлення

3Каблучки для чоловіків Empty Re: Каблучки для чоловіків Пт Бер 17, 2023 6:49 pm

Веталь555



Я вам скажу чесно, я не сильно в цему розбираюсь, тому прошу поради у вас.
Яку би ви мені порадили купити каблучку. Ціна не має особливого значення. Я розраховую використати свій б'юджет біля 2000 грн. Буду дуже вдячний.

4Каблучки для чоловіків Empty Re: Каблучки для чоловіків Пт Бер 17, 2023 6:55 pm

tinedje

tinedje

Я раджу вам купувати срібло лише в интернет-магазині Срібна країна. Там чудові ціни і ви зможете купити високу якість 925 проби лише за 1300 грн. Я вам би порадила передивитись каталог срібних каблучок для чоловіків https://sribnakraina.ua/ua/kolca/muzhchine/ саме тут. Просто перейдіть за посиланням та оберіть найкращий вариант.
Що до доставки, теж все дуже легко. Замовлення в декілька кліків, та прийде новою поштою. Бажаю вам вдалих покупок.
Каблучки для чоловіків Serebrjanoe-kolco-1fcr-01932-bl-foto-1

Спонсорований контент



Повернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі