Магія Життя
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

Професійна косметика

3 користувачів

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

1Професійна косметика Empty Професійна косметика Ср Травень 03, 2023 11:44 am

Ирина Цветкова



У мене чоловік разом зі мною користується професійною косметикою від ізраїльського бренду Кристина https://christinacosmetics.ua/ Сходили до косметолога підібрали засоби за типом шкіри і тепер користуємося, дуже якісна косметика і по ефективності ні з якою іншою не зрівняється.

2Професійна косметика Empty Re: Професійна косметика Чт Травень 25, 2023 9:19 am

Natashavytrum



Могу вам посоветовать школа academy.kodi-professional.ua где есть курсы по обучению макияжу.Самое главное – полнота, качество и актуальность программы базового курса по макияжу, количество практических занятий и количество внимания, которое уделит преподаватель персонально вам.

3Професійна косметика Empty Re: Професійна косметика Ср Вер 06, 2023 1:43 pm

ramos24



Магазин косметики inbeauty.store превзошел все мои ожидания! покупал у них средство для ускорения загара и остался очень доволен. Огромный выбор продукции разных брендов, от известных до эксклюзивных. Цены приятно удивили - доступные и честные. Обслуживание на высшем уровне - персонал профессионально консультирует и помогает с выбором. Доставка быстрая и безупречная, упаковка надежная. На сайте магазина удобно ориентироваться и совершать покупки. Я в восторге от своих покупок и рекомендую этот магазин всем любителям качественной косметики!

Спонсорований контент



Повернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі