Магія Життя
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

Корм коту якісний

+2
Violity
Annapurna
6 користувачів

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

1Корм коту якісний Empty Корм коту якісний Пн Вер 04, 2023 8:55 am

Annapurna



Як визначити, який саме вид корму Роял Канин підходить для моєї кішки з урахуванням її потреб та віку?

2Корм коту якісний Empty Re: Корм коту якісний Пн Вер 04, 2023 11:25 am

Violity



Для выбора подходящего вида корма Роял Канин для вашей кошки, рекомендуется учитывать ее потребности и возраст. На сайте 101dalmatin.ua/ru вы найдете информацию о каждом виде корма и его назначении. Посетите их сайт , чтобы получить рекомендации и выбрать подходящий корм для вашей кошки.

3Корм коту якісний Empty Re: Корм коту якісний Чт Груд 28, 2023 5:23 pm

KVITKA

KVITKA

А чому ви хочете виключно цей корм?

4Корм коту якісний Empty Re: Корм коту якісний Чт Груд 28, 2023 8:49 pm

Александра

Александра

Я думаю, що просто дуже розкручений бренд, от і ведуться покупці. Але є краща продукція за більш привабливими цінами, як от корм та ласощі https://www.purina.ua/articles/cats/feeding/guides/snacks-and-treats-for-your-cat Purina. Дуже рекомендую спробувати хоч раз, одразу побачите багато переваг.

5Корм коту якісний Empty Re: Корм коту якісний Пт Січ 26, 2024 5:33 pm

misgri



Возьмите лучше нормальный натуральный корм Сытая мордашка

6Корм коту якісний Empty Re: Корм коту якісний Вт Квіт 09, 2024 1:40 pm

Demetra



Знайшла на https://petslike.ua/category/koti/goduvannia-petslike/prizaporax ідеальний корм для мого кота з алергією на деякі інгредієнти. 🌾 Широкий вибір продукції і можливість фільтрувати за потрібними характеристиками дозволили знайти оптимальний варіант. Дякую за швидку доставку і професійний підхід

Спонсорований контент



Повернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі