Магія Життя
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

Готова заморожена їжа, основи для лимонадів та чаїв, полуфабрикати

+2
ЛюдмилаП
Орлов Віталій
6 користувачів

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Орлов Віталій

Орлов Віталій

Як зекономити час на приготуванні їжі?

ЛюдмилаП

ЛюдмилаП

Тут https://mealtime.com.ua/ ви знайдете широкий вибір готових страв, які можна замовити та доставити до вашого дому. Цей сервіс пропонує різноманітні меню, включаючи здорові та смачні опції для всієї родини. Замовляючи готову їжу, ви вбережете час, який зазвичай витрачаєте на приготування та прибирання кухні. Це особливо корисно для зайнятих людей, які шукають зручний і смачний спосіб харчування.

nejolay

nejolay

Мне тоже надо что-то быстрое придумать для перекуса. Не успеваю в обед ничего приготовить

Рондо Острый

Рондо Острый

Меня в таких случаях спасают замороженные полуфабрикаты. Я нашел себе классного производителя Мантинга, у них можно заказывать обалденные продукты питания не дорого. Вот тут каталог www.mantinga.org/ru/catalog/ Советую ознакомиться. Это реально замечательно, когда за несколько минут можно приготовить нормальный сытный обед или ужин.

Motty

Motty

Щось ще смачненького можете порадити? Щоб довго не готувати?

Симпатик

Симпатик

Я давно перейшла на покупку заморожених напівфабрикатів в інтернеті, і не можу натішитися цим рішенням! Тепер у мене завжди у морозильнику є різноманітні страви для будь-якого випадку, ось сьогодні на вечерю в нас млинці з бананом та шоколадом від українського виробника Добра Кухня. А ще це зручно – замовляєш, і за деякий час вже готуєш смачні вечері!

Спонсорований контент



Повернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі