Магія Життя
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

я ищу компанию которая проводит курсы ИТ для детей

3 користувачів

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Дмитрий0Здравствуйте! Мне нужен совет. Ищу компанию, которая проводит курсы по информационным технологиям для детей в возрасте от 10 до 14 лет. Какие организации или школы вы можете порекомендовать?

DmytroМи обрали IT-Generation для нашої доньки і не жалкуємо про це ні на хвилину. Компанія пропонує широкий вибір курсів для дітей програмування, що дозволяє знайти підходящий зацікавленому уроки програмування для дітей. Наший доньці було за 12 років, коли вона почала вивчати програмування, і ми бачимо як вона росте професійно завдяки IT-Generation. Її навички розвиваються з кожним заняттям, завдяки компетентним інструкторам та доступу до сучасних технологій. Ми радимо Академія Покоління IT всім батькам, хто цінує якість навчання своєї дитини.

linvikЗнайти надійних викладачів та доступну онлайн-платформу - ключ до успішного навчання. Айті освіта https://chiacademy.software/ від CHI IT Academy допоможе подолати теоретичні бар'єри через практичний досвід, реалізувати власні проєкти, а також брати участь у хакатонах та стажуваннях у провідних IT-компаніях. Це важливий крок для набуття практичних навичок у сфері IT та розвитку професійного мистецтва.

Спонсорований контентПовернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі