Магія Життя
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

Доглядова косметика

+3
Томушка
Страстная богиня
дуся
7 користувачів

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

1Доглядова косметика Empty Доглядова косметика Ср Лют 07, 2024 8:02 pm

дуся

дуся

Порадьте хороший догляд за обличчям для сухої зневодненої шкіри, буду вдячна за рекомендації. Адже за шкірою потрібно доглядати і не економити на засобах догляду. Можливо хтось щось з професійної косметики порадить, буду дуже вдячна.

2Доглядова косметика Empty Re: Доглядова косметика Ср Лют 07, 2024 9:10 pm

Страстная богиня

Страстная богиня

Дуже великий вибір косметики на сьогодні, завжди моніторю магазини, читаю відгуки та при необхідності консультуюсь з менеджером магазину, якщо не впевнена у своєму виборі. Але підбираючи самостійно доглядову косметику, потрібно знати свій тип шкіри.

3Доглядова косметика Empty Re: Доглядова косметика Ср Лют 07, 2024 10:11 pm

Томушка

Томушка

Хорошу якісну професійну косметику швейцарського бренду можна замовити на сайті інтернет-магазину https://idn-cosmetics.com/cellcosmet дуже задоволена якістю, гарно зволожує і живить шкіру. Швидка доставка, доступна ціна. Косметика економна, вистачає на довго, а головне вирішує проблему шкіри, якщо звісно правильно підібрана.

4Доглядова косметика Empty Re: Доглядова косметика Пт Лют 09, 2024 10:21 pm

Алекандр



Я дуже боюся ось так купувати косметику. Довіряю лише своєму косметологу, щоб не зашкодити собі.

5Доглядова косметика Empty Re: Доглядова косметика Сб Лют 10, 2024 3:22 pm

ЛюдмилаП

ЛюдмилаП

Мій косметолог радить використовувати лише натуральну косметику, тому що вона справді якісна і не викликає алергії. Дуже важливо, щоб догляд за тілом та обличчям був якісним і результативним, тоді кожна жінка буде задоволена. Саме таку косметику я купую в інтернет-магазині комфорт зон в цьому магазині є абсолютно все для догляду. Я нещодавно купила антицелюлітний крем https://comfortzoneskin.com.ua/tilo/antycelyulitnyj-doglyad дівчатка, це супер засіб. Працює над усіма типами целюліту, покращує зовнішній вигляд фігури й не залишає жирних плям, дуже швидко вбирається.
Доглядова косметика 11982_1_BODY_STRATEGIST_Cream_Gel_200ml_Comfort_Zone_2000x-500x550



Останній раз редагувалося: ЛюдмилаП (Вт Лют 13, 2024 3:16 pm), всього регувалося 1 раз(-и)

6Доглядова косметика Empty Re: Доглядова косметика Пн Лют 12, 2024 1:13 pm

Demetra



Як любитель косметики, я завжди в пошуках нових продуктів для догляду за шкірою. Спробувавши кілька товарів з сайту Dermal Cosmetics , я впевнився, що це - справжня знахідка для всіх, хто цінує якість і професіоналізм. Рекомендую з усієї душі!

7Доглядова косметика Empty Re: Доглядова косметика Пн Квіт 01, 2024 6:30 pm

krokus



Особисто я бережно ставлюся до своєї шкіри, тому обираю засоби відомих брендів, які спеціалізуються на професійному догляді за обличчям. На весну я собі придбала сонцезахисний крем ECLIPSE SPF 50 PERFECTINT BEIGE Цей крем підходить для всіх типів шкіри, навіть для чутливої, чудово захищає від прямого сонячного проміння та матовий фініш. Шкіра виглядає дуже гарно.

Спонсорований контент



Повернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі