Магія Життя
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

Нерухомість в Україні

3 користувачів

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

1Нерухомість в Україні Empty Нерухомість в Україні Пн Квіт 29, 2024 11:42 pm

Xristina



Які райони Києва вважаються перспективними для інвестування у нерухомість? Чи є конкретні новобудови або проекти, які мають потенціал для зростання цін?

2Нерухомість в Україні Empty Re: Нерухомість в Україні Вт Квіт 30, 2024 9:37 am

igrik

igrik

Після довгих років оренди квартири у Києві, я вирішив придбати власне житло і вибір падів на DOCK32 від забудовника "Ковальська". Ця нерухомість вражає не лише своїм місцезнаходженням на проспекті Степана Бандери 32 https://build.kovalska.com/projects/dock32 а й сучасним плануванням квартир. Відразу помітив, що розробники вклали душу в кожну деталь: від зручностей у квартирах до архітектурного дизайну будинку. І ціни від забудовника "Ковальська" виявилися досить доступними, особливо враховуючи високу якість житла та його розташування у центрі міста. Навіть після перегляду багатьох варіантів, вибір залишався за DOCK32, і я впевнений, що це буде вдалим інвестуванням у моє майбутнє.

3Нерухомість в Україні Empty Re: Нерухомість в Україні Пн Черв 17, 2024 8:55 pm

CaCaCa

CaCaCa

Нерухомість, вірніше власне житло для багатьох то ціль життя)

4Нерухомість в Україні Empty Re: Нерухомість в Україні Пн Черв 17, 2024 9:15 pm

CaCaCa

CaCaCa

Ви колись цікавилися питанням страхування свого житла? Дивлюсь зараз hotline страхування що пропонують. Недавно купили будинок, робили хороший ремонт, от такі думки і проскакують. От тільки яку страхову компанію обрати? Можливо у когось був досвід? Що порадите?

Спонсорований контент



Повернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі