Магія Життя
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

Обираю школу

5 користувачів

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

1Обираю школу  Empty Обираю школу Пт Вер 18, 2020 9:58 pm

Qween

Qween

Як думаєте, наскільки якісніше навчання в приватній школі і державної? Чи варто переводити дитину?

2Обираю школу  Empty Re: Обираю школу Сб Вер 19, 2020 9:02 pm

tinedje

tinedje

Я звичайно не можу судити о всіх державних школах, але як показує особистий досвід - в приватній куди краще. Діти із задоволенням ходять на заняття, так як вони проводяться в цікавому форматі і вчителі завжди готові допомогти якщо раптом якісь складнощі виникнуть. У мене дочка вчиться в приватній школі Базис https://www.basis.kiev.ua Нарешті полюбила ходити на уроки, а раніше не змусиш!

3Обираю школу  Empty Re: Обираю школу Чт Жовт 22, 2020 9:27 pm

Pumpernickel

Pumpernickel

Нам тоже предстоит искать школу, но не знаем как быть. Дело в том, что учились в элитной школе. Малой сейчас в 9м классе, но в 10-й его не берут. И возьмут ли на обучение в 10Й или проще тогда уже лицей или колледж искать (в ПТУ не хотелось бы отдавать).
Сейчас ребенок усердно повторяет английский, в данный момент остановился на future perfect примеры повторяет. Все же планируем поступить в английский колледж, есть у нас такой в Харькове.

4Обираю школу  Empty Re: Обираю школу Пн Лист 09, 2020 4:36 pm

Cvetik77



Наверное в частной школе

5Обираю школу  Empty Re: Обираю школу Чт Січ 28, 2021 11:30 pm

Тамара77



Я думаю, что в приватной школе намного лучше. Они более заинтересованы в знаниях детей, как по мне. Вот у меня двое детей и они учатся в Золоче Добираются они по специальному трансферу, который везет их прямо в школу.

Спонсорований контент



Повернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі