Магія Життя
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

Де знайти фахівців для розвитку систем продажів в інтернеті?

2 користувачів

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Виктор0



Привіт! Потрібна допомога. Маю невеликий інтернет-магазин, але продажі якось застопорилися. Хочеться підвищити їхній рівень, але розумію, що просто збільшення реклами не вирішить проблеми. Мабуть, потрібно покращити саму систему продажів в інтернеті, але зовсім не знаю, до кого звернутися. Хто може допомогти з такою справою? Можливо, є спеціалісти, які можуть проаналізувати мої продажі і запропонувати конкретні рішення? Буду вдячний за будь-які поради!

Luter90



Щоб покращити продажі в інтернеті, потрібно комплексно підходити до питання. Це не тільки реклама чи SEO, а й аналіз поведінки покупців на сайті, налаштування CRM-системи, автоматизація процесів. Існує багато фахівців, які спеціалізуються саме на цьому. Вони можуть допомогти налаштувати маркетингову воронку, оптимізувати роботу сайту та покращити користувацький досвід. Також важливо врахувати логістику та післяпродажне обслуговування клієнтів.

Виктор0



Так, я теж думаю, що тут просто збільшення бюджету на рекламу не спрацює. Потрібен хтось, хто може розробити стратегію і повністю проаналізувати існуючу систему продажів. А то я вже кілька разів змінював підрядників з реклами, але результат стабільно той самий – мінімальні покращення. Чи не підкажете, де таких спеціалістів знайти? Можливо, є конкретні компанії або платформи, які займаються розвитком систем продажів в інтернеті?

Luter90



Можу порекомендувати звернутися до компанії Sense.Pro. Вони спеціалізуються саме на розвитку систем продажів в інтернеті https://sense.pro/ . Їхні фахівці допоможуть проаналізувати всі процеси: від залучення клієнтів до обробки замовлень. Вони також працюють з CRM-системами, автоматизацією бізнес-процесів, що дозволяє не тільки збільшити кількість продажів, а й зробити сам процес ефективнішим. На мою думку, для бізнесів, які шукають професіоналів у цій сфері, це відмінне рішення. Сам користувався їхніми послугами, і результати не змусили себе чекати. Раджу відвідати їхній сайт, там можна дізнатися більше про їхні послуги та почати працювати над розвитком систем продажів в інтернеті.

Спонсорований контент



Повернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі