Магія Життя
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

Автомобіль Пежо

5 користувачів

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

1Автомобіль Пежо Empty Автомобіль Пежо Нд Лист 22, 2020 10:07 pm

людвик

людвик

Вирішили взяти в кредит автомобіль, бо наразі без нього ніяк. Чоловік ніби хоче Пежо але яку саме модель ще точно не вирішив. Допоможіть з вибором.

2Автомобіль Пежо Empty Re: Автомобіль Пежо Нд Лист 22, 2020 10:30 pm

Страстная богиня

Страстная богиня

У нас Peugeot 3008 брали його в минулому році, точніше бать більшу половину грошей внесли. Дуже задоволені автомобілем.

3Автомобіль Пежо Empty Re: Автомобіль Пежо Нд Лист 22, 2020 10:36 pm

Утопающая*В*Слезах

Утопающая*В*Слезах

Класний автомобіль! Дивився його собі ще в 2017, але один-в-один мене насторожили глюки по мультимедіа, що я в своєму відгуку і зазначив. Цікаво, що з того часу за 2 роки так і не оновили прошивку і не виправили це. Інших мінусів не бачу.

4Автомобіль Пежо Empty Re: Автомобіль Пежо Нд Лист 22, 2020 10:40 pm

дуся

дуся

Класний апарат! Вже і модель не свіжа, а все одно виглядає круто як з зовні так і в серединіі, та й агрегати все, можна сказати, ідеальні! Удачі в експлуатації, думаю такий автомобіль буде тільки радувати!

5Автомобіль Пежо Empty Re: Автомобіль Пежо Нд Лист 22, 2020 11:52 pm

Томушка

Томушка

Погляньте моделі авто в компанії "Автопассаж" https://peugeot-autopassage.com/ є різні варіанти, вибір хороший, тим більше можна оформити кредит і виплачувати частинами , якщо на даний момент не має повної суми.

Спонсорований контент



Повернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі