Магія Життя
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

Хочу купити собі хорошу електричну піч

4 користувачів

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Takki23

Takki23

Усім доброго дня. Скажіть, хто знає, де можна подивитися кухонну техніку? Хочу купити собі хорошу електричну піч. Буду хліб та пиріжки з яблуками пекти. А м'ясо яке у духовці смачне!



Останній раз редагувалося: Takki23 (Сб Січ 14, 2023 1:45 pm), всього регувалося 1 раз(-и)

JeckShepard



Мені блюда у духовці теж більше подобаються. До того ж печене є більш дієтичним, ніж смажене. Я, наприклад, смажних пирогів взагалі не їм. А ось печені у духовці - з великим задоволенням.

Noni



Зараз хороша електрична плита коштує недешево. Але це справді дуже корисна річ у хазяйстві.
Так що якщо бюджет дозволяє, то купляйте.
Хороша електрична плита буде коштувати десь біля десяти тисяч гривень.

tinedje

tinedje

Takki23 пише:Усім доброго дня. Скажіть, хто знає, де можна подивитися кухонну техніку? Хочу купити собі хорошу електричну плиту. Буду хліб та пиріжки з яблуками пекти. А м'ясо яке у духовці смачне!

Ми купували електричну піч https://allo.ua/ua/jelektricheskie-pechi/    в Алло. Зайдіть на сайт та самі подивиться, що там є. Ассортимент товару дуже великий, ціни адекватні.
Бюджетний варіант може коштувати навіть менше трьох тисяч гривень. Але я би радив купити щось із середнього цінового діапазону.
Я, наприклад, купив там електричну піч за шість тисяч гривен. Це по акції. Звичайна ї ціна сім тисяч гривень.
Електрична піч червоного кольору. Виглядає дуже гарно:

 Хочу купити собі хорошу електричну піч 1991259665

Спонсорований контент



Повернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі