Магія Життя
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

Ковролин в детскую

3 користувачів

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

1Ковролин в детскую Empty Ковролин в детскую Сб Травень 06, 2023 10:30 pm

Валериана

Валериана

Коллеги, а где можно по выгодной цене купить ковролин в детскую? Мне нужно 30 м2.

2Ковролин в детскую Empty Re: Ковролин в детскую Нд Травень 07, 2023 3:47 pm

Алина

Алина

Не знаю, где посмотреть, но для детской выбирайте ковролин с высоким ворсом. Чтобы теплее детям было.

3Ковролин в детскую Empty Re: Ковролин в детскую Пт Лип 14, 2023 12:37 am

Ruslana

Ruslana

Kira пише:Ми спочатку теж ковролін хотіли в дитячій кімнаті укласти, але передумали. Братимемо масивну дошку, все ж таки дерев'яна підлога набагато краще!

І правильно зробили! Ковролін схильний до плям і може бути важким для очищення, особливо якщо діти часто проливають або забруднюють його. Також він може утримувати пил, пух, пилок та інші алергени, що може викликати проблеми для дітей, які страждають на алергію або астму. Саме тому я теж відмовилася від цього покриття для підлоги, і вирішила купити масивну дошку на сайті виробника Світ Паркету. На відміну від ковроліну, масивна дошка не затримує пил, алергени та інші шкідливі речовини, що робить її гарним вибором для дітей. Вона легко чиститься та обслуговується. Зазвичай достатньо протирати її вологою ганчіркою або використовувати м'яку щітку для видалення пилу та бруду. Таке покриття для підлоги має привабливий зовнішній вигляд і добре утримує тепло в зимовий час. Загалом варіант ідеальний, я задоволена своїм вибором!

Спонсорований контент



Повернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі