Магія Життя
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

Поклейка пленки на авто

5 користувачів

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

1Поклейка пленки на авто Empty Поклейка пленки на авто Сб Лист 25, 2023 9:47 pm

nejolay

nejolay

Мне нужен сервис по оклейке антигравийной пленкой в Одессе.
Кто мне что может посоветовать? Где качественно могут сделать такую услугу?

2Поклейка пленки на авто Empty Re: Поклейка пленки на авто Сб Лист 25, 2023 9:48 pm

Галія

Галія

А зачем эту пленку клеить? В чем прикол?

3Поклейка пленки на авто Empty Re: Поклейка пленки на авто Сб Лист 25, 2023 9:50 pm

Рондо Острый

Рондо Острый

Антигравийная пленка защизает от сколов, царапин и других следов каждодневной эксплуатации, сейчас поклейка пленки на авто очень популярная услуга. Таким образом владельцы авто пытаются улучшить вид своей машины, чтобы постоянно не докращивать царапины и сколы. В Одессе лучше всего это сделают в мастерской STEK Odessa, я там на свое авто клеил пленку.

Рита

Рита

А де у Львові можуть якісно виконати обклеювання кузова антигравійною плівкою?

5Поклейка пленки на авто Empty Re: Поклейка пленки на авто Пн Січ 29, 2024 11:20 pm

Макар

Макар

Рита пише:А де у Львові можуть якісно виконати обклеювання кузова антигравійною плівкою?

З питанням обклеювання кузова антигравійною плівкою, я звертався в Garage 66, це найкраща студія детейлінгу у Львові https://detailing.lviv.ua/ Вони зробили вражаючу роботу! Обклеїли кожну деталь авто з уважністю до дрібниць. Тепер не тільки стильно виглядає, але і під захистом від каміння та подряпин. Ціни, безумовно, відображають якість. Але, на мій погляд, витрати варто вважати інвестицією в тривалість естетичного і технічного стану авто. Отже, якщо в тебе є плани зробити обклеювання кузова антигравійною плівкою, рекомендую Garage 66 - вони точно врахують всі твої побажання та зроблять все професійно.

Спонсорований контент



Повернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі