Магія Життя
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

Де краще обирати вживані авто?

+2
Валентина Орг
ИванСирко
6 користувачів

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

ИванСирко

ИванСирко

Привіт усім! Шукаю інформацію про те, де можна знайти свіжі оголошення про продаж авто у Дніпропетровській області. Може, хтось вже купував або продавав авто і може поділитися своїм досвідом? Які платформи найкращі для цього і як не потрапити на шахраїв? Заздалегідь вдячний за відповіді!

Валентина Орг



Вітаю! Купував авто через платформу, де можна фільтрувати оголошення за багатьма параметрами. Раджу завжди зустрічатися з продавцем особисто і проводити тест-драйв. Також не забудьте перевірити авто в сервісному центрі, навіть якщо продавець стверджує, що все в порядку.

tinedje

tinedje

Ще раджу користуватись платними сервісами для перевірки історії авто. Це невелика витрата, яка може врятувати від великих проблем у майбутньому. Я так особисто робив і залишився задоволений.

dimonk



tinedje пише:Ще раджу користуватись платними сервісами для перевірки історії авто. Це невелика витрата, яка може врятувати від великих проблем у майбутньому. Я так особисто робив і залишився задоволений.

Нещодавно продавав свій старенький "Жигуль", скористався сайтом ocars.com.ua Оголошення розмістив швидко і без зайвих нервів. На їхньому сайті багато автолюбителів, які реально цікавляться покупкою, а не просто дивляться. Зв'язався зі мною потенційний покупець вже на наступний день.
Домовилися про огляд, машина пішла буквально за тиждень. Сайт реально працює, рекомендую! Круто, що можна легко додати фото, описати всі переваги і недоліки машини, і вже за короткий час знайти свого покупця.
Мені навіть не довелося знижувати ціну, бо попит був високий. Взагалі, якщо хочете швидко і вигідно продати авто, цей сайт - саме те, що потрібно.

Ksu

Ksu

Я також хочу купити хорошу машину з пробігом.

Александра

Александра

Якщо потрібна хороша машина, вам потрібно до Хапая звернутися. Тут така крута добірка автомобілів https://hapai.kiev.ua/ua/buy-cars . Мені запропонували тут лізинг автомобіля на дуже вигідних умовах. Можна взяти авто також у кредит. Ви запитаєте вже самостійно, чи допоможуть вам підібрати машину за всіма побажаннями.

Спонсорований контент



Повернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі